O firmie

Firma PW IZBA – Listwy przypodłogowe powstała w 1997 roku.

Działalność firmy opiera się głównie na hurtowym zaopatrywaniu rynku krajowego w LISTWY PRZYPODŁOGOWE fornirowane, listwy z drewna litego, a także cokoły malowane MDF. Posiadamy hurtownię w Radomiu, gdzie na ponad 300-metrowej hali w ciągłej sprzedaży znajduje się ok. 150.000 metrów listew.

Różnorodność profili, wiele gatunków drzew i duży zapas magazynowy pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta klientów. W ofercie posiadamy ćwierćwałki, listwy podłogowe drewniane, listwy przyścienne fornirowane, cokoły malowane w gatunkach krajowych i egzotycznych.

Transportem towaru zajmują się renomowane firmy kurierskie, więc odległość również nie stanowi dla nas żadnej bariery. Dostawy realizowane są praktycznie z dnia na dzień. Mamy również swój punkt sprzedaży w Warszawie.

Dzięki doskonałej jakości wyrobów i szybkiej realizacji zamówień staliśmy się marką rozpoznawalną na polskim rynku. Nie spoczęliśmy jednak na laurach i nasz kolejny cel stanowią kraje europejskie. Znaczne partie towaru już zostały wysłane do Czech, Słowacji, Anglii i Niemiec. Nasza ekspansja wciąż trwa.